Statik Web Tasarımı

Bize Ulaşın

Statik Web Sayfa Tasarımı

Uygun fiyatlar ve profesyonel tasarım seçenekleri ile web sitenizi hemen oluşturalım. Vakit kaybetmeden sipariş verin ücretsiz Alan Adı ve Hosting fırsatlarından yararlanın.


Almak istediğiniz veya almış olduğunuz web tasarım hizmeti sonrasında web sitenizin içeriğinin tarafınızdan düzenlenemeyen, tüm değişikliklerin web tasarım firması tarafından yapılan çalışmalara statik web tasarım adı verilir.Sık güncellenmeyen web sitelerinde kullanılabilmektedir. Statik web tasarım çalışmaları dinamik web tasarım çalışmalarına nazaran daha ekonomiktir.

Arama motorlarında ciddi başarı hedeflenen, rekabetin yogun olduğu hedef kitlelerinde statik web tasarımı çalışmalarında her noktada düzenli ve bilinçli yapılacak SEO uygulamaları sayesinde daha başarılı sonuçlar elde edilecektir.

Bağımsız bir kodlama imkanı sağlayan statik web tasarım çalışmalarında örnekler veya hayal ettiğiniz tasarım çalışması tam olarak yerine getirilebilmektedir. Bu imkan dinamik web tasarım çalışmalarında (azda olsa) kısıtlıdır.

Kimler Statik Web Sitesi Yaptırmalı ?

  • Yaptıracağınız sitenin içeriği çok fazla değiştirilmeyecekse
  • Sayfa sayısı çok fazla olamayacak ise

Statik Web Sitesi Avantajları Nelerdir ?

  • Web sunucularında çok fazla özellik gerektirmemesi
  • Hosting (barındırma) maliyetinin düşük olması
  • Sayfası az olan web sitelerinde ekonomik olması


Hemen Sipariş Verin!

Aşağıdaki formu doldurarak sipariş verebilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Fiyatlar için lütfen bize ulaşın.


Ad ve Soyad:*

E-Posta:*

Alan Adı (Domain):

Telefon:*

Adres:*

Firma Adı:

Emlak PRO v2 yayında 15 günlük deneme süresi ile hemen test edin.

Demo